Miejski Ośrodek Sportu w Brzegu ogłasza swoje kalendarium wydarzeń na 2026 rok, zachęcając mieszkańców do aktywnego udziału. Wśród zaplanowanych atrakcji znajduje się marsz na orientację, turnieje sportowe oraz akcję sprzątania nabrzeży. Oferowane wydarzenia są adresowane do wszystkich, którzy pragną aktywnie spędzić czas lub kibicować zawodnikom. Szczegóły poszczególnych imprez można śledzić na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych ośrodka.
Już 21-22 marca odbędzie się marsz na orientację pod hasłem „Odnajdź wiosnę w naszym parku”. Zachęca to do eksploracji okolicy oraz aktywnego spędzenia weekendu. Z kolei 22 marca zaplanowano finał Brzeskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, który potrwa od godz. 11.00 do 16.00 w hali przy ulicy Oławskiej, gdzie najlepsi zawodnicy będą rywalizować o miejsca na podium.
Wiosną mieszkańcy Brzegu będą mogli również wziąć udział w akcji sprzątania rzeki Odrze, która odbędzie się 25 kwietnia. Zbiórka uczestników zaplanowana jest na godzinę 9.00 w Marinie Brzeg. Natomiast 26 kwietnia w tym samym miejscu odbędzie się finał Brzeskiej Ligi Koszykówki. Długoterminowe plany obejmują również letnie wydarzenia, takie jak akcji „Aktywna Brzeżanka”, turnieje piłki nożnej i siatkówki plażowej oraz Rowery w Brzegu. Mieszkańcy są serdecznie zapraszani do śledzenia ogłoszeń oraz udziału w zaplanowanych aktywnościach sportowych i rekreacyjnych.
Źródło: Miejski Ośodek Sportu i Rekreacji w Brzegu
Oceń: Wydarzenia Miejskiego Ośrodka Sportu w Brzegu na 2026 rok
Zobacz Także



