W sobotę, 16 lutego 2026 roku, mieszkańcy Brzegu będą mieli okazję zobaczyć premierowy spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia, zatytułowany „Rubinowe Gody 2”. Przedstawienie zacznie się o godzinie 20:00 na Dużej Scenie Brzeskiego Centrum Kultury. Bilety można nabyć zarówno w kasie stacjonarnej, jak i dokonywać rezerwacji telefonicznych.
Spektakl „Rubinowe Gody 2” w reżyserii Wojtka Dąbrowskiego to kontynuacja fascynującej historii, w której humor i emocje splatają się w codziennych interakcjach bohaterów. Akcja koncentruje się na relacjach między postaciami, które z sukcesem ukazują różnorodne spojrzenia na życie, pozwalając widzom na refleksję nad wartościami przyjaźni i miłości. W obsadzie znajdują się znane nazwiska, takie jak Małgorzata Szeptycka i Paweł Okoński, co z pewnością podnosi atrakcyjność sztuki.
Bilety na wydarzenie dostępne są w różnych kategoriach cenowych. Promocyjna sprzedaż biletów rozpocznie się 7 grudnia 2025 roku, a ceny będą wynosiły od 50 zł do 120 zł, w zależności od rodzaju biletu. Regularna sprzedaż ruszy od 8 grudnia. Rezerwacje telefoniczne muszą być zrealizowane w ciągu trzech dni, aby nie zostały anulowane, co zapewnia możliwość zakupu miejsca na to emocjonujące wydarzenie artystyczne. Zachęca się do wcześniejszego zakupu biletów z uwagi na duże zainteresowanie spektaklem.
Źródło: Brzeskie Centrum Kultury
Oceń: Wrocławski Teatr Komedia zaprasza na „Rubinowe Gody 2” w Brzegu
Zobacz Także



