W najbliższą środę, 25 marca, na Stadionie Miejskim w Brzegu odbędzie się mecz pomiędzy męską reprezentacją Polski U17 a drużyną Irlandii. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:00. W związku z tym wydarzeniem, odbyły się przygotowania z udziałem przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz władz miasta, aby upewnić się, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Organizatorzy serdecznie zapraszają mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.
W ramach przygotowań do meczu, w dniu 23 marca, miała miejsce wizytacja na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Zastępca Burmistrzyni Brzegu, Piotr Tarapata oraz Kierownik Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, Marta Rudyk. Działania te mają na celu zapewnienie odpowiednich warunków do rozgrywek oraz promocję sportu w regionie.
Warto również przypomnieć, że w Brzegu odbędą się trzy mecze w ramach mistrzostw, w tym spotkania Polska vs. Słowacja oraz Słowacja vs. Irlandia. Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej, które zbliżają się wielkimi krokami, odbędą się w Estonii na przełomie maja i czerwca. W turnieju wezmą udział młodzi sportowcy urodzeni po 1 stycznia 2009 roku. Wstęp na mecze jest wolny, co jest świetną okazją do wsparcia reprezentacji.
Źródło: Urząd Miasta Brzeg
Oceń: Przygotowania do meczu piłkarskiej reprezentacji Polski U17 w Brzegu
Zobacz Także

